Aquesta web fa servir cookies pròpies per a oferir-vos la millor experiència d’usuari.

Si continúes navegant, entenem que autoritzes l’ús d’aquestes cookies.

D'acord

Delegacions

Figueres

L’Alt Empordà i la seva economia diversifica entre el camp, el món transfronterer i els serveis és un repte molt exigent per a l’equip d’ATSA Figueres que treballa per a acompanyar a les empreses i ajudar-les en el seu camí.

Tenim un equip molt estable que coneix de manera precisa la realitat econòmica i social tant de Figueres com de la resta de municipis de l’Alt Empordà fruit de dècades de treball.

Serveis que oferim

Jesús Orúe
Soci

jorue@atsa.es

972 20 37 00

Natàlia Vallejo
Sòcia

nvallejo@atsa.es

93 218 26 12

Rosa Marimon - Direcció Oficina

Rosa Marimon
Direcció Oficina

rmarimon@atsa.es

972 50 29 93

Xavier Ibarzo
Responsable Àrea Jurídica

xibarzo@atsa.es

93 218 26 12

Júlia Mitjavila - Àrea Fiscal

Júlia Mitjavila
Àrea Fiscal

jmitjavila@atsa.es

972 20 37 00

Rosa Coll - Àrea Laboral

Rosa Coll
Àrea Laboral

rcoll@atsa.es

972 20 37 00

Paula Riberas  - Àrea Jurídica

Paula Riberas
Àrea Jurídica

priberas@atsa.es

972 20 37 00

Figueres, on ens trobaràs?

Figueres
González de Soto 43, B
17600 Figueres
972 502 993atsafigueres@atsa.es
Necessites assessorament?
Contacta amb nosaltres.

Et podem assessorar des de les nostres delegacions de Barcelona, Girona i Andorra. Contacta amb nosaltres per telèfon, a través del nostre formulari o vine’ns a veure, estarem encantats d’atendre’t.

Sol·licitar més informació

Calendari fiscal 2024

  • Impost sobre béns immobles
  • Impost sobre vehicles
  • Taxa de guals
  • Activitats econòmiques, residus i terrasses
  • Plusvàlua
  • Altres

Calendari festiu 2024

  • Festiu nacional
  • Festiu autonòmic
  • Festes locals

Normes Municipals

Informa’t de les darreres notícies